Marzemino Poggio Delle Grazie 2015 0,75l + doprava nad 2.000,-Kč ZDARMA

  OBLAST PRODUKCE: Hrozny pocházejí z vinic panství z výběru vinice Sette Filari v oblasti Trentino.

   HROZNO: 100% Marzemino (Červená italská odrůda vinné révy, která se nejvíce proslavila zmínkou v opeře Don Giovanni od Wolfganga Amadea Mozarta.)

Dostupnost Skladem
599 Kč
Marzemino Poggio Delle Grazie 2015 0,75l + doprava nad 2.000,-Kč ZDARMA
Italské Červené víno z Benátska Marzemino z vinařství Poggio Delle Grazie 2015 0,75l
Tip

   VINIFIKACE A ZRÁNÍ: Vinifikace probíhá v otevřených dubových sudech bez jakékoliv kontroly teploty a ručního ražení. Nepoužívají se žádné kvasinky. Na konci kvašení se získané víno nechá odpočívat ve stejných uzavřených sudech. Zrání v dubových sudech trvá 24 měsíců. Víno je lahvováno bez jakékoliv filtrace. Následuje šest měsíců zrání v lahvi.

     CHARAKTERISTIKARubínově červená barva s granátovými odlesky. Ve vůni tóny bylin a zralého červeného ovoce. V ústech je jemné, ale zároveň svěží a minerální. Zralá tříslovina se sladkým závěrem.

   DOPORUČENÍ K PODÁVÁNÍ: Strukturované víno se hodí k prvním chodům z masových omáček, zvěřiny či červeného masa. Vynikající k uzeným masům nebo středně a dlouho zrajícím sýrům.

 

   TEPLOTA PODÁVÁNÍ: Doporučená teplota podávání je mezi 8-10°C. 

percent-vector-icon-black-white-finance-illustration-outline-linear-eps-107449183OBSAH ALKOHOLU: 14,5 % obj. 

lahev OBSAH LAHVE: 0,75l

Doplňkové parametry

Kategorie: Červená italská vína
Obsah cukru: Suché

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Poggio+Logo

getlstd-property-photo

Sen dvou bratrů, Stefana a Massima, se stal roku 2014 skutečností, když společně založili vlastní vinařství Poggio delle Grazie. Oba již měli řadu zkušeností s pěstováním hroznů, které avšak prodávali jiným výrobcům. Chybělo jim jen udělat první krok. Nakonec zvítězila jejich láska k půdě a touha vylepšit potenciál svých hroznů. Myšlenková harmonie s mladým vinařem Damianem a společné odhodlání experimentovat je dovedly během několika měsíců k realizaci jejich snu. Dnes se bratři osobně podílejí na všech krocích zpracování hroznů, od práce na vinicích až po prodávání konečného produktu.

Jejich vinice se nacházejí na mírně svažitém kopci na jihu největšího italského jezera Garda, které poskytuje optimální klimatické podmínky nejen pro pěstování červeného, ale i bílého vína.