Blend N°3 Cà dei Maghi 2017 0,75l + doprava nad 2.000,-Kč ZDARMA

  OBLAST PRODUKCE: Kopcovitý region Valpolicella, který se nachází v severní Itálii mezi městem Verona a Gardským jezerem. 

   HROZNO: Cabernet Sauvignon, Corvina.

Dostupnost Skladem
609 Kč
Blend N°3 Cà dei Maghi 2017 0,75l + doprava nad 2.000,-Kč ZDARMA

   VINIFIKACE A ZRÁNÍ: Víno se skládá z osmi dílů Cabernet Sauvignon sušených 30 dní a dvou dílů čerstvé Corvina Veronese. Hrozny se umisťují do sudů tzv. barriques a tonneaux po dobu 60 měsíců. Všechny hrozny se sklízejí ručně.

      CHARAKTERISTIKA: Tmavě červená barva s fialovými nuancemi. Intenzivní vůně s příměsí sušeného ovoce, ostružin, višní, švestek a kakaa. Na patře je vyvážené a s trvanlivou chutí. 

   DOPORUČENÍ K PODÁVÁNÍ: Hodí se k tradičním italským těstovinovým pokrmům či k bílému smaženému masu. Nejlépe však ladí s grilovaným masem a jemným sýrem.

 

    TEPLOTA PODÁVÁNÍ: Doporučená teplota podávání je mezi 16-20°C.

percent-vector-icon-black-white-finance-illustration-outline-linear-eps-107449183 OBSAH ALKOHOLU: 15 % obj. 

lahev  OBSAH LAHVE: 0,75l

Doplňkové parametry

Kategorie: Červená italská vína
Obsah cukru: Suché

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

stáhnout (1)

1_9

Malou farma ležící přímo v srdci kopců Valpolicella nedaleko centra Fumane obklopují vinice. Hrozny pěstují v Cà Dei Maghi na vinicích Camparsi (1 ha), Monte Santoccio (1,5 ha) a Monte Sant’Urbano (2 ha), z nichž každá přináší vínu rozličné vlastnosti.

Její počátek se datuje do roku 1800, kdy rodina Fasoliho Fedriga založila své vinařství v Negraru. V padesátých letech začala babička Luigina a dědeček Fernando vyrábět víno v Cà Dei Maghi a zároveň se zrodila tzv. Rama, dnes známá jako agroturistika, neboli venkovská forma cestovního ruchu, díky níž se mohou návštěvníci setkat s tradiční kulturou a dostat se do bezprostředního kontaktu s přírodou. Mari, Giovanna, Paolo a Ivana od té doby pokračují v rodinné tradici výroby vína.

V posledních letech vinařství převzal synovec Paolo Creazzi.