Olivový olej Extra Vergine Valpantena 750ml

Extra panenský olivový olej Valpantena 750ml.

Dostupnost Skladem
469 Kč
Olivový olej Extra Vergine Valpantena 750ml

Olivy používané pro tento extra panenský olivový olej Valpantena pocházejí z kopcovité oblasti Cantina severně od Verony. Výrobní proces se provádí v moderních zařízeních za řízené teploty, což zajišťuje zachování všech kvalitativních vlastností oliv. Výsledkem je olivový olej s charakteristickou sladkou a jemnou chutí s pikantními tóny.


Množství: 750ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

logo_nero

orpava1 

Vinařství Cantina Valpantena bylo založeno v roce 1958 z iniciativy řady místních vinařů. Projekt se během krátké doby upevnil a rozvinul, a stal se tak společenstvím, které přilákalo téměř všechny vinaře z této oblasti. Dnes je vinařství schopno konkurovat na domácích i zahraničních trzích, což umožňuje komunitě zachovat staletou tradici a zároveň pečovat o životní prostředí.

Cantina Valpantena se nachází, jak již název napovídá, v srdci oblasti Valpantena, na půli cesty mezi městem Verona a pohořím Lessini, kde vinice tvoří nedílnou součást krajiny. Produkční oblast se vyznačuje geologickou i ekologickou jedinečností, které vděčíme za kvalitu vyráběného vína a oleje právě ve vinařství Cantina Valpantena.