Bardolino Valpantena 2020 0,75l + doprava nad 2.000,-Kč ZDARMA

  OBLAST PRODUKCE: Víno se vyrábí hlavně na hroznech Corvina a Rondinella pěstovaných ve speciálním mikroklimatu na východní straně jezera Garda.

   HROZNO: 70% Corvina , 30% Rondinella

Dostupnost Skladem
189 Kč
Bardolino Valpantena 2020 0,75l + doprava nad 2.000,-Kč ZDARMA

   VINIFIKACE A ZRÁNÍ: 

    CHARAKTERISTIKA:  Jasně třešňově zbarvené. Lehká kytice třešní, červeného ovoce, fialového a černého rybízu. Šťavnatá chuť červených lesních plodů a lahodná dochuť.

   DOPORUČENÍ K PODÁVÁNÍ: Dobře se hodí k praseti, lehkému masu.

 

    TEPLOTA PODÁVÁNÍ: Podává se při teplotách mezi 18°C.

percent-vector-icon-black-white-finance-illustration-outline-linear-eps-107449183 OBSAH ALKOHOLU: 12,5 % obj. 

lahev  OBSAH LAHVE: 0,75l

logo_nero

orpava1 

Vinařství Cantina Valpantena bylo založeno v roce 1958 z iniciativy řady místních vinařů. Projekt se během krátké doby upevnil a rozvinul, a stal se tak společenstvím, které přilákalo téměř všechny vinaře z této oblasti. Dnes je vinařství schopno konkurovat na domácích i zahraničních trzích, což umožňuje komunitě zachovat staletou tradici a zároveň pečovat o životní prostředí.

Cantina Valpantena se nachází, jak již název napovídá, v srdci oblasti Valpantena, na půli cesty mezi městem Verona a pohořím Lessini, kde vinice tvoří nedílnou součást krajiny. Produkční oblast se vyznačuje geologickou i ekologickou jedinečností, které vděčíme za kvalitu vyráběného vína a oleje právě ve vinařství Cantina Valpantena.