Hořčičná omáčka - Senape salsa Riccardo 100g/125ml

Hořčičná omáčka

Hořčičná omáčka od I vasetti di Riccardo je něco nenapodobitelného: hořčice, jako je tato, jste rozhodně nikdy nezkoušeli! Opravdu všestranná (a veganská!) omáčka, která najde mnoho aplikací v kuchyni.

Složení: Kešu ořechy*, slunečnicový olej, hořčičná semínka* (13 %), vinný ocet (siřičitany), hnědý cukr*, sůl, přírodní hořčičný extrakt, zázvor*, kurkuma*, pepř*.

* ingredience z Fair Trade, neobsahují lepek

Krajina původu: Itálie
Hmotnost: 100g/125ml
 
Dostupnost Skladem
169 Kč
Hořčičná omáčka - Senape salsa Riccardo 100g/125ml

Hořčičná omáčka I vasetti di Riccardo je ideální pro grilované maso, vařené maso, pečeně, klobásy: dodává štiplavou poznámku a zvyšuje její chuť.

Nebo ji můžete rozložit na žitný chléb s plátkem slaniny a okurkou - jednoduchý a báječný předkrm.

Pokud ji zředíte olivovým olejem, stane se vynikajícím salátovým dresinkem.

Dokonale ladí taktéž s rybami

 

logo
stáhnoutFirma, kterou založil kuchař Riccardo, poté co procestoval Keňu, Indii a Srí Lanku, kde se inspiroval místními pokrmy, kořením a novými chutěmi, se zaměřuje na výrobu omáček a pesta. Ingredience, které využívá pro svou výrobu pochází z ekologického a udržitelného zemědělství. Riccardo, se svou vizí vyrábět zdravá jídla, nabízí taktéž kousek italské tradice uložené v malých skleněných nádobách s kulinářským tajemstvím. Příprava omáček a pest je pro něj nejen práce, ale převážně vášeň, zvědavost a odhodlání inspirovat další lidi.