Ořechová salsa Riccardo 130 g / 167 ml

Tato ořechová salsa značky I vasetti di Riccardo v BIO kvalitě je vyráběna podle ligurské tradice a je známá zvláště pro své využití v populárním italském receptu Pansotti alla genovese (Ravioly plněné bylinkami a ricottou). 

Organická ořechová salsa značky I vasetti di Riccardo je téměř stejně slavná jako pesto. Jedná se o krémové a voňavé koření, které se výborně hodí k čerstvým těstovinám, jako jsou trofie orecchiette, a plněným těstovinám, mezi které patří již zmiňované ravioly. Taktéž se výborně hodí k lahodným crostini (krutony) s gorgonzolou a radicchio (červená čekanka) nebo s artyčoky, jejichž chuť je umocněna sladkou vůní vlašských ořechů. 

Produkt je bezlepkový, bez konzervantů a zpracován zastudena

KRAJINA PŮVODUItálie.
Dostupnost Skladem
219 Kč
Ořechová salsa Riccardo 130 g / 167 ml
Italská delikatesa ořechová salsa - pomazánka I vasetti di Riccardo
Tip

Průměrné nutriční hodnoty na 100 g. 

  • ENERGIE 2911 KJ / 705 Kcal
  • TUKY 67,7 g, z toho NASYCENÉ MASTNÉ KYSELINY 10,9 g
  • SACHARIDY 13,6 g, z toho CUKRY 0,6 g
  • BÍLKOVINY 10,3 g
  • SŮL 2,1 g

 

logo
stáhnoutFirma, kterou založil kuchař Riccardo, poté co procestoval Keňu, Indii a Srí Lanku, kde se inspiroval místními pokrmy, kořením a novými chutěmi, se zaměřuje na výrobu omáček a pesta. Ingredience, které využívá pro svou výrobu pochází z ekologického a udržitelného zemědělství. Riccardo, se svou vizí vyrábět zdravá jídla, nabízí taktéž kousek italské tradice uložené v malých skleněných nádobách s kulinářským tajemstvím. Příprava omáček a pest je pro něj nejen práce, ale převážně vášeň, zvědavost a odhodlání inspirovat další lidi.