Ragú alla Bolognese Alpe Magna 190 g

Značka: Alpe Magna

Tradiční italská omáčka připravená pouze z vybraného masa, pomalu vařeného s čerstvou zeleninou, italskými rajčaty a aromatickými bylinkami, si jistě brzy najde místo mezi Vašimi oblíbenými surovinami.

SLOŽENÍ: 50% hovězí maso, italská rajčata, čerstvá zelenina v různém poměru (cibule, mrkev, celer), červené víno Trentino (siřičitany), italský extra panenský olivový olej, přírodní ochucovadla, mořská sůl, koření.

POUŽITÍ: Vytváří výjimečnou kombinaci s těstovinami či s polentou. Taktéž se hodí do tradičních zapečených lasagní. Sklenice o hmotnosti 190 g je ideální pro přípravu jídla pro dvě osoby.

Produkt je bezlepkový bez konzervantů.

Dostupnost Skladem
249 Kč
Ragú alla Bolognese Alpe Magna 190 g
Značka: Alpe Magna
Italská hotová boloňská omáčka - ragú alla Bolognese značky Alpe Magna 190g
Tip

Průměrné nutriční hodnoty na 100 g. 

  • ENERGIE 672 KJ / 161 Kcal
  • TUKY 10,4 g, z toho NASYCENÉ MASTNÉ KYSELINY 4,7 g
  • SACHARIDY 1,1 g, z toho CUKRY 0,7 g
  • BÍLKOVINY 16,0 g
  • SŮL 1,47 g

Recept:

V jednoduchosti je krása. Přidejte omáčku k italským těstovinám Monograno Felicetti a díky dokonalosti omáčky Alpe Magna je luxusní jídlo na světě. 

 

2large-alpselection_trentino_sughi_alpemagna_04

 Alpe Magna přináší novou kolekci tradičních italských omáček, které jsou vyráběny ručně, a to podle tradičních italských receptur. Příprava omáček je pomalá a jsou při ní používány pouze pečlivě vybrané suroviny. V Alpe Magna si zakládají na jistotě, že jejich výrobky budou mít stálou kvalitu a dokonalou trvanlivost, a to i přesto, že nepoužívají žádné konzervanty ani další doprovodné přísady. V srdci Dolomit v blízkosti pohoří Lagorai vznikají delikatesy uzavřené ve sklenicích tak, aby je mohli ochutnat i lidé u nás.