Srnčí ragú Alpe Magna 190 g

Značka: Alpe Magna

Tradiční italskou omáčku ze srnčího masa přímo pro Vás připravili v Alpe Magna. Omáčka se vaří pomalu s čerstvou zeleninou a aromatickými bylinkami, díky nimž získává svou jemnou chuť. V Alpe Magna ctí tradice, a proto podle místních receptů nakládají maso do bílého vína z Trentina

SLOŽENÍ: 60% srnčí maso, čerstvá zelenina v různém poměru (cibule, mrkev, celer), bílé víno Trentino (siřičitany), italský extra panenský olivový olej, máslo, rýžová mouka, slunečnicový olej, přírodní ochucovadla, koření, mořská sůl.

POUŽITÍ: Perfektně se hodí k těstovinám typu Pappardelle či Ravioli nebo k nokům. Sklenice o hmotnosti 190 g je ideální pro přípravu jídla pro dvě osoby.

Produkt je bezlepkový bez konzervantů.

Dostupnost Skladem
269 Kč
Srnčí ragú Alpe Magna 190 g
Značka: Alpe Magna

Průměrné nutriční hodnoty na 100 g. 

  • ENERGIE 711 KJ / 171 Kcal
  • TUKY 11,3 g, z toho NASYCENÉ MASTNÉ KYSELINY 3,9 g
  • SACHARIDY 2,6 g, z toho CUKRY 2,6 g
  • BÍLKOVINY 14,6 g
  • SŮL 1,8 g

Recept:

Omáčky Alpe Magna jsou dokonalá také svou jednoduchostí. Stačí ji pouze smíchat s naši kvalitní italskou rýží od značky Riso Melotti a delikátní jídlo je hotové.

 

2large-alpselection_trentino_sughi_alpemagna_04

 Alpe Magna přináší novou kolekci tradičních italských omáček, které jsou vyráběny ručně, a to podle tradičních italských receptur. Příprava omáček je pomalá a jsou při ní používány pouze pečlivě vybrané suroviny. V Alpe Magna si zakládají na jistotě, že jejich výrobky budou mít stálou kvalitu a dokonalou trvanlivost, a to i přesto, že nepoužívají žádné konzervanty ani další doprovodné přísady. V srdci Dolomit v blízkosti pohoří Lagorai vznikají delikatesy uzavřené ve sklenicích tak, aby je mohli ochutnat i lidé u nás.