Sugo se špekem a liškami Alpe Magna 190 g

Značka: Alpe Magna

Omáčku s liškami a špekem připravují ručně podle tradiční receptury v Alpe Magna. Uzené ochucené kousky slaniny a celé lesní lišky spolu s červeným vínem Trentino vytvářejí jedinečnou kombinaci vhodnou k těstovinám či na toasty. 

SLOŽENÍ: Čerstvé mléko, čerstvá cibule, 10% špek (vepřové maso, sůl, dextróza, koření), uzená slanina (vepřové maso, sůl, cukr, koření, aromata), italský extra panenský olivový olej, rýžová mouka, slunečnicový olej, máslo, 2% lišky, mořská sůl, koření, přírodní ochucovadla.

POUŽITÍ: Před podáváním lehce prohřejte na olivovém oleji. Sklenice o hmotnosti 190 g je ideální pro přípravu jídla pro dvě osoby.

Produkt je bezlepkový bez konzervantů.

Dostupnost Skladem
229 Kč
Sugo se špekem a liškami Alpe Magna 190 g
Značka: Alpe Magna
Italská hotová omáčka/sugo se špekem a liškami Alpe Magna 190g
Novinka

Průměrné nutriční hodnoty na 100 g. 

  • ENERGIE 562 KJ / 135 Kcal
  • TUKY 9,5 g, z toho NASYCENÉ MASTNÉ KYSELINY 2,7 g
  • SACHARIDY 5,0 g, z toho CUKRY 2,4 g
  • BÍLKOVINY 7,4 g
  • SŮL 1,2 g

Recept:

Jen tak na čerstvý chléb :)

 

 

2large-alpselection_trentino_sughi_alpemagna_04

 Alpe Magna přináší novou kolekci tradičních italských omáček, které jsou vyráběny ručně, a to podle tradičních italských receptur. Příprava omáček je pomalá a jsou při ní používány pouze pečlivě vybrané suroviny. V Alpe Magna si zakládají na jistotě, že jejich výrobky budou mít stálou kvalitu a dokonalou trvanlivost, a to i přesto, že nepoužívají žádné konzervanty ani další doprovodné přísady. V srdci Dolomit v blízkosti pohoří Lagorai vznikají delikatesy uzavřené ve sklenicích tak, aby je mohli ochutnat i lidé u nás.