Zvěřinové ragú Alpe Magna 190g

Značka: Alpe Magna

Snad nejznámější mezi ragú, zvěřinová omáčka má intenzivní chuť, a to i díky dlouhé maceraci v červeném víně, ochucené tóny fenyklu a kmínu.

Tuto hotovou omáčku připravuje ručně alpe magna, která pečlivě vybírá maso a další ingredience potřebné k přípravě omáčky podle receptury Trentina.

Sklenice o hmotnosti 190 g je ideální pro přípravu jídla pro 2 osoby.

Dostupnost Skladem
269 Kč
Zvěřinové ragú Alpe Magna 190g
Značka: Alpe Magna

SLOŽKY

Zvěřina 60%, čerstvá zelenina v různém poměru (cibule, mrkev, celer), červené víno Trentino (siřičitany), italský extra panenský olivový olej, máslo, rýžová mouka, slunečnicový olej, přírodní příchutě, koření, mořská sůl. BEZ KONZERVAČNÍCH LÁTEK A BEZ LEPKU.

 

NUTRIČNÍ HODNOTY NA 100g:

  • Energetická hodnota 764 kJ-183 kcal
  • Tuky 12,3 g / z toho nasycené mastné kyseliny 3,8 g
  • Sacharidy 0,7 g / z toho cukry 0,7 g
  • Bílkoviny 17,0 g
  • Sůl 1,33 g

NÁVOD K POUŽITÍ

Vynikající spojení s polentou nebo vaječnými těstovinami, jako jsou tagliatelle a pappardelle. Ideální pro ochucení těstovin nebo toastů.Zahřejte trochou olivového oleje nebo vodou na vaření.

Recept:

Omáčky Alpe Magna jsou dokonalá také svou jednoduchostí. Stačí ji pouze smíchat s naši kvalitní italskou rýží od značky Riso Melotti a delikátní jídlo je hotové.

 

2large-alpselection_trentino_sughi_alpemagna_04

 Alpe Magna přináší novou kolekci tradičních italských omáček, které jsou vyráběny ručně, a to podle tradičních italských receptur. Příprava omáček je pomalá a jsou při ní používány pouze pečlivě vybrané suroviny. V Alpe Magna si zakládají na jistotě, že jejich výrobky budou mít stálou kvalitu a dokonalou trvanlivost, a to i přesto, že nepoužívají žádné konzervanty ani další doprovodné přísady. V srdci Dolomit v blízkosti pohoří Lagorai vznikají delikatesy uzavřené ve sklenicích tak, aby je mohli ochutnat i lidé u nás.