Cà dei Maghi

Webová stránka značky: Cà dei Maghi

stáhnout (1)

1_9

Malou farma ležící přímo v srdci kopců Valpolicella nedaleko centra Fumane obklopují vinice. Hrozny pěstují v Cà Dei Maghi na vinicích Camparsi (1 ha), Monte Santoccio (1,5 ha) a Monte Sant’Urbano (2 ha), z nichž každá přináší vínu rozličné vlastnosti.

Její počátek se datuje do roku 1800, kdy rodina Fasoliho Fedriga založila své vinařství v Negraru. V padesátých letech začala babička Luigina a dědeček Fernando vyrábět víno v Cà Dei Maghi a zároveň se zrodila tzv. Rama, dnes známá jako agroturistika, neboli venkovská forma cestovního ruchu, díky níž se mohou návštěvníci setkat s tradiční kulturou a dostat se do bezprostředního kontaktu s přírodou. Mari, Giovanna, Paolo a Ivana od té doby pokračují v rodinné tradici výroby vína.

V posledních letech vinařství převzal synovec Paolo Creazzi.

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem
Italské červené víno Canova Rosso z vinařství Cà dei Maghi 2021 0,75l
Novinka
289 Kč

    TYP: Červené víno   OBLAST PRODUKCE:  Vinice se nacházejí ve městě Verona v oblasti Benátsko na severu Itálie.    HROZNO: Corvina, Corvinone, Rondinella, Molinara,...

13011
Červené italské vino Ripasso od značky Cà dei Maghi 2016 0,75l
629 Kč

    TYP: Červené víno  OBLAST PRODUKCE: Kopcovitý region Valpolicella v severní Itálii mezi městem Verona a Gardským jezerem.    HROZNO: Corvina, Corvinone, Rondinella, Molinara.

13007

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem