Poggio delle Grazie

Webová stránka značky: Poggio delle Grazie

Poggio+Logo

getlstd-property-photo

Sen dvou bratrů, Stefana a Massima, se stal roku 2014 skutečností, když společně založili vlastní vinařství Poggio delle Grazie. Oba již měli řadu zkušeností s pěstováním hroznů, které avšak prodávali jiným výrobcům. Chybělo jim jen udělat první krok. Nakonec zvítězila jejich láska k půdě a touha vylepšit potenciál svých hroznů. Myšlenková harmonie s mladým vinařem Damianem a společné odhodlání experimentovat je dovedly během několika měsíců k realizaci jejich snu. Dnes se bratři osobně podílejí na všech krocích zpracování hroznů, od práce na vinicích až po prodávání konečného produktu.

Jejich vinice se nacházejí na mírně svažitém kopci na jihu největšího italského jezera Garda, které poskytuje optimální klimatické podmínky nejen pro pěstování červeného, ale i bílého vína.

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem
Italské červené víno Bardolino DOC Poggio delle Grazie 2020 0,75l
329 Kč

    TYP: Červené víno   OBLAST PRODUKCE: Vinařství Poggio delle Grazie, které vlastní vinice na kopcích u Gardského jezera na severu Itálie.    HROZNO: 80 % Corvina, 20 %...

13014
Italské růžové víno Bardolino Chiaretto DOC z vinařství Poggio delle Grazie ročník 2021 0,75l
Tip
379 Kč

    TYP: Růžové víno  OBLAST PRODUKCE: Oblast Benátska ležící v severovýchodní Itálii.    HROZNO: 80 % Corvina, 20 % Rondinella.

14001
Italské bílé víno Custoza DOC z rodinného vinařství z tradicí Poggio delle Grazie ročník 2021 0,75l
329 Kč

    TYP: Bílé víno  OBLAST PRODUKCE: Hrozny pocházejí z vinice Poggio delle Grazie sousedící s vinařstvím v Castelnuovo del Garda.   HROZNO: 50% Garganega, 30% Trebbiano, 20%...

10001

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem